Efekty mają swój dom

PP

Pro v3.0

Używaliśmy już chyba wszystkie dostępne programy do układania diet. Żaden z nich nie posiadał funkcjonalności, których wymagamy jako niezbędne do naszej pracy. I tak właśnie powstał PP Pro. Stworzony przez naszego programistę, według naszych wytycznych. Jedyny taki na rynku. Nie jest na sprzedaż.

Jakość, a nie jakoś, to nasza dewiza.

Może jesteśmy zbyt dużymi perfekcjonistami, ale w dostarczaniu najlepszych usług nie mamy sentymentów. Dzięki temu każdy podopieczny ma pewność, że jego plan działania został stworzony według najwyższych standardów. Chirurgiczna precyzja, obsesyjna dokładność. Efekty mają swój dom. Nazwaliśmy go PP Pro.

1. To nie jest zwykły program do układania jadłospisów.

To narzędzie, które zmienia zasady gry. Przewaga na rynku dietetycznym jest w bonusie. Stworzony od podstaw według naszej wiedzy i doświadczenia. 7 lat pomagania ludziom w osiąganiu formy zawarte w jednym pliku. Gdybyśmy żyli w czasach Arturiańskich, PP Pro byłoby Świętym Gralem. A tak, jest tylko najlepszą aplikacją do tworzenia najlepszych jadłospisów.

2. Papier przyjmie wszystko, ale życia nie da się zaplanować.

Dlatego potrzebowaliśmy czegoś, co nadąża za twoim zmiennym tempem życia. Dzięki zaawansowanemu systemowi możemy w mgnieniu oka dostosowywać jadłospis do bieżącej sytuacji. Od teraz nic Cię nie zaskoczy. Co najwyżej plan zawsze dostosowany do twoich potrzeb. Dokładnie tak, jak to Ty sam byś go pisał.

3. Szukałeś mapy?

A dostajesz GPS, który poprowadzi Cię za rękę przez cały proces. Posiłki takie jak lubisz, przedstawione w przejrzystej i czytelnej formie. Z PP Pro nic nie jest pozostawione przypadkowi. Jedyne co, to słowo forma będziesz odmieniał przez wszystkie przypadki.