Przełom dla metabolizmu

Ponad Poziom

Metabolism Hacking®

Nasza autorska, przełomowa dla metabolizmu formuła. Przez którą standardowa współpraca dietetyczno-treningowa odeszła do lamusa. Każdy klient jest u nas jednorazowy. Forma zostaje z nim na zawsze. A nie on z nami. Hakujemy metabolizmy, nawet te najwolniejsze. Programujemy na najwyższe obroty i uczymy odpowiednich nawyków. Utrzymanie efektów to formalność.

Robienie formy ubrane w powtarzalny proces, który zawsze działa.

Właśnie to kryje się pod nazwą Metabolism Hacking. Cały proces składa się z kilku etapów, przez które przeprowadzamy każdego podopiecznego. Indywidualnie, krok po kroku, aż do upragnionej formy.
I jeszcze dalej.

1. Każda budowla zaczyna się od postawienia solidnych fundamentów.

Dlatego w pierwszej kolejności poprawiamy wrażliwość insulinową i odtłuszczamy sylwetkę. W ten sposób przygotowujemy metabolizm do hackowania.

2. Po okresie przygotowawczym programujemy metabolizm.

Na najwyższe obroty. Jesz więcej, a zamiast odkładać tłuszcz twoja sylwetka tylko się poprawia. Zwiększa się również spalanie energii na co dzień, rośnie intensywność treningów. W efekcie jesz 2 razy więcej niż na początku mając kratę na brzuchu. Lub płaski, chudy brzuch, jeśli jesteś kobietą. Metabolizm zhackowany.

3. Ponad Poziom Mindset.

W międzyczasie w twój umysł wgrywamy specjalny program Ponad Poziom Mindset. Zdrowe relacje z jedzeniem, życiowy balans oraz odpowiednie nawyki żywieniowe. Zhackowany metabolizm i najlepsze oprogramowanie do utrzymywania efektów. Od teraz możesz bawić się formą i cieszyć życiem.