Arcydzieło

Ponad Poziom

Hustle Muscle

Arcydzieło do tworzenia mięśni. Po wielu latach stworzyliśmy hybrydę naszych najskuteczniejszych programów treningowych, która dostarcza najszybsze przyrosty w historii Ponad Poziom. Budowanie mięśni jeszcze nigdy nie było tak proste i przewidywalne.

Maksymalne uproszczenie.

Budowanie mięśni, to skomplikowany proces zależny od wielu czynników. Na szczęście przy pomocy Hustle Muscle udało nam się go maksymalnie uprościć. Nie znaczy to oczywiście, że będziesz mógł się obijać na treningach. Damy Ci jednak narzędzie, które pozwoli Ci rozwijać się w przewidywalny sposób. Od teraz nie zostawiasz swoich postępów przypadkowi.

1. Wieloletnie doświadczenie.

Nasza formuła została stworzona w oparciu o wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu osób naturalnych oraz zawodników sportów sylwetkowych. Przez ponad 7 lat przetestowaliśmy wszystkie możliwie modele progresji treningowej. Każdy z nich dobieraliśmy indywidualnie do predyspozycji podopiecznego.

2. Najskuteczniejsze metody.

Wypracowaliśmy najskuteczniejsze metody, które z największych szczypiorów robią potężnych chłopów. Żadnego bro science i bezsensownych strategii prosto z szatni na siłowni. Połączenie badań naukowych i praktyki, które buduje prawdziwe mięso. Tworzenie mięśni nie ma przed nami tajemnic.

3. Ile potrzebujesz mięśni?

Potrafimy zbudować 3kg mięśni, 5, 7 i 12kg. Sam wybierasz ilość, jakiej potrzebujesz.