Ultra spalanie

Fat

Killer

Bestia do błyskawicznego spalania tłuszczu. Stosujemy go praktycznie podczas tworzenia każdej z przemian. Jego unikalna forma umożliwia dostosowanie go indywidualnie do każdego podopiecznego. Gwarantuje oszczędność czasu i setki spalonych kalorii, które przyspieszają spalanie tłuszczu.
Ponad Poziom Fat Killer

Maksymalna skuteczność w jak najkrótszym czasie.

Właśnie to charakteryzuje nasz program Fat Killer. Zabójczo skuteczna formuła oparta na zasadzie interwału. Kilka specjalnie dobranych ćwiczeń połączonych w jeden morderczy obwód. Morderczy dla twojego tłuszczu.

1. Maksymalna mobilizacja tłuszczu.

Program pozwala osiągnąć wysoki pułap tętna w krótkim czasie. Dzięki temu w twoim organizmie uruchamia się kaskada hormonów mobilizujących. Dzięki temu dobierzesz się do nawet najbardziej opornego tłuszczu.

2. Trening może trwać od kilku do kilkunastu minut.

Po zakończonej sesji treningowej metabolizm jest rozkręcony jeszcze na długo po treningu. Efekt? Najprostsze czynności w ciągu dnia spalają więcej kalorii niż wcześniej. A Ty robisz formę jeszcze efektywniej.

3. Mega elastyczność i indywidualizm.

Oprócz masy spalonych kalorii w krótkim czasie program ma jeszcze jedną zaletę. Jest mega elastyczny. Dostosowujemy go do każdego indywidualnie. Niezależnie od twojego stopnia wytrenowania, miejsca czy czasu, który możesz poświęcić na trening.