Najczęściej zadawane pytania


Jak wygląda współpraca online?

Ze wszystkimi podopiecznymi współpracujemy na zasadzie prowadzenia online w ramach którego zawierają się spersonalizowane plany (dietetyczny i treningowy), konsultacje online, modyfikacje oraz monitoring postępów w formie raportów i zdjęć sylwetki (zdjęcia nie są obowiązkowe). Plany powstają w oparciu o ankietę, dzięki której dostosowane są indywidualnie do możliwości i preferencji każdej osoby. Raporty polegają na przesyłaniu nam pomiarów wagi i obwodów ciała w określonych odstępach czasowych oraz własnych odczuć związanych z dietą, treningami czy samopoczuciem. Na ich podstawie oceniamy czy cały proces przebiega poprawnie i wprowadzamy modyfikacje, tak aby osiągnąć założony cel w odpowiednim tempie. Od momentu rozpoczęcia współpracy jesteśmy w stałym kontakcie i nadzorujemy całą przemianę sylwetki.

Jak wygląda kontakt podczas współpracy?

Kontakt odbywa się drogą mailową lub za pomocą Messengera.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Realizacja zamówienia trwa do 4 dni roboczych od daty zaksięgowania płatności.

Jakich informacji potrzebujecie do ułożenia planu żywieniowego i treningowego?

Wszystkie informacje których potrzebujemy do ułożenia planu żywieniowego i treningowego zawiera specjalna ankieta, którą można wypełnić na stronie po wybraniu konkretnego pakietu współpracy. Ankieta zawiera szczegółowe pytania na temat stanu zdrowia, dotychczasowego żywienia, możliwości czasowych itp. Wypełniona ankieta trafia na naszą skrzynkę mailową. Po jej otrzymaniu przeprowadzamy konsultacje indywidualne, jeśli uznamy, że potrzeba nam więcej informacji lub pewne kwestie należy doprecyzować. W ten sposób każdy plan wychodzący spod naszych rąk jest w 100% dopasowany do Ciebie.

Na czym polega monitoring postępów i raporty?

Żeby móc odpowiednio śledzić Twoje postępy podczas współpracy stworzyliśmy specjalną tabelę z pomiarami (waga, pas, udo i inne wymiary oraz % realizacji planów). Tabelę uzupełniasz co dwa tygodnie i przesyłasz nam regularnie za pomocą Messengera/maila. W ten sposób kontrolujemy na bieżąco Twój progres sylwetkowy. Dodatkowo, w ramach stałego kontaktu opisujesz nam swoje wrażenia ze stosowania jadłospisu/treningu tak żebyśmy byli na bieżąco z twoimi odczuciami i samopoczuciem. Kompletując te informacje jesteśmy w stanie na bieżąco wprowadzać modyfikacje w planach, tak aby osiągnąć odpowiednie wyniki w określonym czasie. Dzięki temu realizujemy założone przez Ciebie cele i maksymalizujemy Twoje efekty.

Co oznacza ‘’stały kontakt’’ w trakcie współpracy?

W trakcie trwania współpracy możesz pisać do nas ze wszystkimi pytaniami na bieżąco, a nie tylko podczas składania raportów. Na wszystkie pytania odpowiadamy w godzinach obowiązujących konsultacji (8-16) od poniedziałku do piątku. Możesz pisać też w weekendy, ale musisz liczyć się z tym, że odpowiedź możesz otrzymać dopiero w najbliższy dzień roboczy.

Co w przypadku, jeśli nie chce przesyłać zdjęć swojej sylwetki?

Zdjęcia sylwetki są nieobowiązkowe. Jeśli z jakiś powodów nie chcesz ich przesyłać, nie musisz tego robić, aby z nami współpracować. Są one jednak pomocnym narzędziem, które bardzo ułatwia śledzenie Twoich postępów i mogą usprawnić proces pracy nad sylwetką.

Jak wygląda jadłospis?

Jadłospis składa się z baz posiłków (baza śniadań, drugich śniadań, obiadów, kolacji itp) w ramach, których zawierają się opcje posiłków z wyszczególnioną gramaturą każdego produktu. Do jadłospisu dołączona jest również lista zamienników produktów zgodnie z którą można rotować poszczególne produkty w jadłospisie. Dzięki temu, podopieczny ma szeroki wachlarz możliwości komponowania posiłków, a dieta jest urozmaicona.

Jak wygląda plan treningowy?

Plan treningowy to spis poszczególnych ćwiczeń do wykonania w odpowiedniej kolejności. Ćwiczenia pogrupowane są w ramach konkretnych jednostek treningowych do wykonania w skali tygodnia. Plan zawiera ponadto: przerwy między seriami, instrukcje progresji, zalecenia co do rozgrzewki. Rodzaj i kształt treningu zależą od stopnia zaawansowania, możliwości czasowych, celów, dostępu do sprzętu. Na Twoją prośbę do poszczególnych ćwiczeń wysyłane są linki do filmików instruktażowych, gdzie pokazana jest prawidłowa technika wykonania.

Czy współpraca zawsze rozpoczyna się od daty przesłania planów?

Jeśli nie chcesz zaczynać od razu, a jesteś zainteresowany/a współpracą i chcesz sobie zarezerwować miejsce to możesz wykupić ją wcześniej, a następnie umówić się z nami od kiedy rozpoczynamy współpracę. Następnie tą datę traktujemy jako początek współpracy.

W jakim czasie można zrealizować voucher prezentowy?

Voucher jest ważny i może zostać zrealizowany w ciągu 12 miesięcy od daty zakupu.

Czy mogę kupić voucher dla siebie?

Tak, voucher można kupić również dla własnego użytku. Vouchery nie są przypisywane do konkretnych osób. Każdy voucher jest realizowany za pomocą kodu promocyjnego znajdującego się na voucherze.

Jak może zmienić się moja sylwetka?

Wszystko zależy od Twoich celów i upodobań. Pomagamy redukować tkankę tłuszczową, budować masę mięśniową i siłę, poprawiać uda i pośladki czy zwiększać obwód bicepsa lub klatki piersiowej. Plany zawsze dostosowane są do Twoich preferencji. My tylko pomagamy spełniać marzenia!